تابلو تخته شاسی یکی از شناخته شده ترین ، ارزان ترین و شیک ترین نوع تابلو برای کار های هنری ، تبلیغاتی و عکس های افراد می باشد که می تواند جلوه و شخصیتی مدرن و زیبا به محیط بدهد و توجه ها را در یک دیوار خالی به خود جلب کند .

جنس این گونه از تابلو تجته شاسی ها از محصولات چوبی چون ام دی اف است که به شکل مکعب مربع یا مکعب مستطیل عرضه می شود و دارای قطر 8 میلی متری ، 16 میلی متری و گاهی هم 30 میلی متری می باشد . نوار دور این گونه از تخته شاسی ها هم معمولا به رنگه ای سفید و سیاه می باشد .

طرح دلخواه شما پس از چاپ روی کاغذ های مخصوص  بر روی تخته شاسی که دارای لایه ای از چسب است قرار می گیرد و می چسبد . تابلو تخته شاسی از کارهای است که می تواند با یک دستمال مرطوب تمیز شود و از این بابت خراب نمی شود .

ابعا تخته شاسی و پشن آن

ابعاد مختلف و متنوعی از تخته شاسی ها که از نمای پشت قابل مشاهد می باشد .

بازدید از موزه و امکان خرید سفارشی از آنجا

خرید کردن یک کالای خاص و منحصر به فرد می تواند برای هر کسی یک موضوع خوشایند و دلخواه باشد مخصوصا این که بتواند از یک مکان فرهنگی هنری مانند موزه ها ، نگارخانه و یا گالری های هنری که کالای تک در آن جا وجود دارد خرید کرد و یا این که نوع خرید خود را به صورت سفارشی انجام دهید .

البته شما دلایل زیادی می توانید داشته باشد که خرید را از این مکان ها برای شما غیر ممکن می کند . دلایلی چون :

شهر و مکانی که محل زندگی من است از موزه ها و گالری های هنری بسیار دور است .

من وقت کافی برای پیمودن مسافت های طولانی را که به این مکان ها ختم می شود را ندارم . و یا این که وقت بازدید از این مکان ها را در ساعات مشخص ندارم .

اکثر این گونه مکان ها مثل موزه ها آثار خود را نمی فروشند .

خرید آثار هنری منحصر به فرد و شناخته شده از این گونه مکان ها آن هم در صورت فروش بسیار بالا و گران قیمت است .

حال با توجه به حق شما که باید خریدی ویژه ، سفارشی و خاصی را داشته باشید محیطی فراهم شده که محدودیت های مکانی و زمانی را برای شما حل کرده و شما در هر مکانی که زندگی می کنید و یا این که در هر زمانی از شبانه روز وقت دارید می توانید از یک موزه هنری و نگارخانه که شامل آثار شناخته شده شناشنامه دار از معروف ترین اساتید جهان می باشد را بازدید کنید و همچنین خریدی چند جانبه  داشته باشید .

نمونه ای از تابلو تخته شاسی

تابلو شب پر ستاره اثر ون گوگ که بر روی تخته شاسی بدون قاب به قطر 16 میلی متر قرار گرفته و چسبیده شده .

 

خرید یک اثر هنری خاص با ارزان ترین قیمت بر روی تخته شاسی

حال که شما می توانید برترین و زیباترین آثار هنری نقاشی شده از معروف ترین اساتید را به صورت منسجم بازدید کنید و اطلاعاتی مفصلی از هر کدام به عنوان شناسنامه آن اثر را به دست آورید امکان خرید آثار نفیس با کمترین و ارزان ترین قیمت های روز و بالاترین کیفیت برای شما فراهم است .

از مواردی که می تواند به عنوان زمینه چاپ طرح مورد نظر شما باشد تخته شاسی می باشد . تخته شاسی ها در دو نوع قاب دار و بدون قاب می باشد . گزینه ای بسیار ارزان ، با کیفیت و دارای ماندگاری بالا است . همچنین می تواند به عنوان یک هدیه و به یاد ماندنی برای دوستان و عزیزان شما به شمار آید .

نمونه ای از تخته شاسی

نقاشی برج بابل اثر پیتر بروگل می باشد که بر روی تخته شاسی قابدار به چاپ رسیده و در سه زاویه قابل مشاهده است .