تولید سفارشی و چاپ  آثار داخل نگارخانه کاملاٌ تخصصی بوده و باید ابعاد چاپی آن متناسب با فُرم و شگل آن اثر باشد و با آن مطابقت نماید .

از این رو شما عزیزان برای این گونه سفارشات چاپی و خاص می بایست از تصویر اثر مورد نظر خود به همراه نام و کد کناری آن اسکرین شات و یا عکس گرفته و با ذکر کردن اندازه آن ( بزرگ ، متوسط ، کوچک ) و جنس مورد نظر خود ، نوع سفارش خود را برای ما در شماره واتس‌اَپ ارسال نماید تا متخصصین ما ابعاد متناسب با فُرم و شگل آن را در اندازه دلخواه ، به شما اطلاع دهند و شما بعد از تصمیم گیری جهت سفارش خود مبلغ نهایی تعیین شده را به شماره کارت مورد نظر ارسال می کنید و آدرس دقیق محل ارسال سفارش خود را نیز در همان شماره واتس‌اَپ مشخص می کنید تا ما فرایند ساخت سفارش شما را شروع کنیم و آن را آماده ارسال نمایم .

شماره واتس‌اَپ : 09154814123

اندازه های که شما به ما می گویید

شما بعد از انتخاب اثر مورد نظر خود از تصویر و نام و کد کنار آن اسکرین شات و یا عکس گرفته و فقط مشخص می کنید که در چه اندازه ای می خواهید یعنی (بزرگ ، متوسط ، کوچک ) را ذکر می کنید و به شماره واتس‌اَپ ارسال کرده تا ابعاد متناسب با فُرم و شگل آن اثر که مطابق با اندازه مشخص شده شما است تعیین شود و به  اطلاع شما رسانده شود .

مثلا تابلو نقاشی را در نظر بگیرید که اصل آن در موزه در ابعاد (70×70) است . شما می توانید آن را در ابعاد (100×100) یا (50×50) سفارش دهید ولی امکان سفارش آن در ابعاد (100×70) امکان پذیر نیست چون تناسبی با شگل و فرم اصلی آن ندارد .

نوع جنسی سفارش شما

1 . اجناسی که سایت مشخص کرده است .

اجناس و موادی که سایت برای سفارش چاپی شما مشخص می کند عبارت است از :

چاپ روی پارچه بوم (کلاف شده)

چاپ روی پارجه مخمل (قابدار شده)

چاپ روی فرش (بی قاب و بدون قاب)

چاپ روی تخته شاسی (بی قاب و بدون قاب)

چاپ روی پازل (چوبی – مقوایی)

چاپ روی تی شرت . اندازه های (بزرگ ، متوسط ، کوچک) و رنگ های (سفید ، خاکستری و سفید ) (آستین بلند یا آستین کوتاه )

لازم به ذکر است که ابعاد اجناس موجود و در دسترس ما باید با فرم و شگل خود اثر اصلی تناسب داشته باشد که ما به شما اطلاع می دهیم .

2 . اجناسی که شما مشخص می کنید که سایت ندارد .

شما می توانید جنس و موادی که قرار است سفارش شما روی آن چاپ شود را مشخص کنید . در این جا نکاتی را باید در نظر بگیرید :

جنس مشخص شده شما شکستنی نباشد .

در دسترس تیم چاپ باشد که بعد از سوال کردن از ما به وسیله واتس‌اَپ به اطلاع شما رسانده می شود .

لازم به ذکر است که ابعاد اجناس که شما مشخص می کنید باید با فرم و شگل خود اثر اصلی تناسب داشته باشد که ما به شما اطلاع می دهیم .

توجه : شما می توانید به غیر از آثاری که در سایت موجود است هر گونه تصویر و فایلی را جهت چاپ روی جنس مورد نظر  برای ما در واتس‌اَپ ارسال کنید تا ما آن را بررسی کرده و جهت سفارش با شما هماهنگ باشیم  .

امکان قاب دار بودن سفارش تابلو شما

شما می توانید سفارش خود را با تعیین کردن قاب مورد نظر قاب دار کنید .

لازم به ذکر است که انواع قاب در قیمت های مختلف را برای شما ارسال می کنید و ما بعد از این که شما قاب مورد نظر خود را انتخاب کردید آن را در جهت تکمیل سفارش شما آماده می کنیم .

زمان ساخت سفارش شما

زمان ساخت و تکمیل سفارش شما بسته به نوع ابعاد و جنس مورد نظر و همچنین برای سفارشات تابلو بستگی به قاب دار بودن و یا بدون قاب دار بودن آن دارد . از این رو امکان دارد یک سفارش در 2 ساعت تهیه شود و دیگری نیاز به زمان بیشتری برای تکمیل دارد . (که به اطلاع شما رسانده می شود)

بسته بندی سفارش شما

سفارش شما برای جلوگیری از هر گونه آسیب در فرایند ارسال خوب بسته بندی می شود .

نحوه ارسال سفارش شما

هدف ما سالم و سریع رسیدن سفارش شما می باشد .

شفارشاتی که به صورت تابلو می باشند فقط از طریق شرکت تیپاکس پذیرفته شده و ارسال می شوند .

هزینه ارسال سفارش نیز در محل تحویل سفارش به همان آدرسی که توسط خود شما فرستاده شده است توسط فرد سفارش دهنده پرداخت می شود .

هزینه های ارسال سفارش شما بستگی به نوع شرکت ارسال کالا و مرسولات (قمت ها و قوانین این شرکت ها )، زمان تحویل سفارش ، بُعد مسافتی محل مبدا به مقصد ، وزن کالا به همراه وزن بسته بندی ، نوع بسته بندی ، ابعاد کالای بسته بندی شده  آماده ارسال و …

لازم به ذکر  است بعد از مشخص کردن نوع و خصوصیات سفارش شما و واریز وجه به کارت مورد نظر امکان تغییر خصوصیات و مشخصات سفارش مورد نظر وجود ندارد .

عدم واریز وجه تا دو روز آینده می تواند موجب لغو سفارش شما شود  (به دلیل تغییر و به روزرسانی قیمت ها ) بنابراین برای به جریان افتادن مجدد سفارش شما باید قیمت های به روز را به اطلاع شما برسانیم تا بعد از این که شما تا دو روز شفارش و قیمت آن را تایید کردید و واریز وجه مشخص شده را انجام دادید ما جهت تکمیل شفارش اقدام کنیم .