بسمه تعالی

طرفین قرارداد

ماده 1. این قرار داد فی ما بین فروشنده کالا که از این پس به عنوان مجری نامیده می شود از یک طرف و سایت  سِله آرت که از این پس به عنوان کارفرما نامیده می شود ، از سوی دیگر ، طبق مقررات و شرایطی که در این قرار داد درج شده است ، منعقد می گردد .

تبصره 1 . نماینده معرفی شده مجری و نماینده معرفی شده کارفرما موظف است طبق مفاد این قرار داد عمل نماید .

مجری (فروشنده کالا)

ماده 2 . اطلاعات مجری (فروشنده کالا) و آثار یا کالا آنها

مجری موظف است تا اطلاعات دقیق خود را که شامل :

نام و نام خانوادگی ، شماره شبا ، شماره کارت عضو شتاب و شماره حساب (بابت واریز وجه کالای به فروش رسیده ) ، اطلاعات تماس ، آدرس دقیق (محل سکونت یا محل کار) و بیوگرافی از خود را در پنل کاربری خود ثبت نماید .

همچنین در قسمت بارگذاری محصول خود اطلاعاتی چون : نام کالا ، نوع کالا ، وزن ، ابعاد دقیق ، مواد و جنس به کار رفته و توضیحاتی جهت معرفی بیشتر و بهتر کالا و … که قرار است در سایت جهت معرفی و فروش نمایش داده شود را ارائه نماید .

تبصره 2 . اطلاعاتی چون : شماره تماس ، شماره شبا و شماره حساب (بابت واریز وجه کالای به فروش رسیده ) ، اطلاعات تماس ، آدرس دقیق (محل سکونت یا محل کار)  در نزد سایت محفوظ می ماند و اطلاعاتی مانند : نام و نام خانوادگی و بیوگرافی برای معرفی شما در سایت به نمایش در می آید .

تبصره 3 . هر گونه نقص و یا اشتباه اطلاعات گفته شده در ماده 2 بر عهده مجری (فروشنده کالا) می باشد و سایت هیچ مسئولیت را به عهده نمی گیرد .

تبصره 4 . مجری (فروشنده کالا) موظف است سایت را از ایجاد تغییرات در هر گونه از اطلاعات فوق باخبر سازد و آن تغییرات را در پنل و فروشگاه خود ویرایش نماید. همه مسئولیت تغییرات در اطلاعات فوق به عهده مجری (فروشنده کالا) است و سایت هیچ مسئولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد .

تبصره 5 . ارائه نام و نام خانوادگی فروشنده ، بیوگرافی و اطلاعات دقیق کالا در جهت معرفی فروشنده و کسب اعتبار برای او و بالا رفتن ارزش محصولات و کالاهای او است و کمک بسیاری در جهت روند به فروش رسیدن کالا دارد . پس مجری (فروشنده کالا) در ارائه دقیق آنها باید دقت لازم را داشته باشد .

قیمت گذاری کالا

ماده 3 .  مجری (فروشنده کالا) موظف است هر گونه به روز رسانی در زمینه قیمت کالای که در سایت به نمایش در آورده است را خودش انجام دهد و در پنل کاربری خود قیمت کالاهای خود را وارد کرده و آنها را به روز نماید.

تبصره 6 . سایت هیچ گونه مسئولیتی بابت تعیین قیمت کالا و هزینه های ارسال و بسته بندی آن را به عهده نمی گیرد .

فروش نهایی ، بسته بندی و ارسال کالا

ماده 4 .  بعد از خرید نهایی کالای فروشنده و اطمینان از واریز وجه مورد نظر توسط مشتریان ، مجری (فروشنده کالا) موظف است در طی 36 ساعت کالای سفارش داده شده را خوب بسته بندی کند و آن را به شرکت ملی پست ، تیپاکس یا هر شرکت حمل و نقل معتبری تحویل دهد تا آماده به ارسال شود .

تبصره 7. بسته بندی کالاها سفارش داده شده باید به گونه ای باشد که نه تنها زیبا و شکیل باشد بلکه هیچ گونه ضربه ای به کالای سفارشی وارد نگردد . در صورتی که ضربه و خسارتی به کالا وارد شود سایت هیچ مسئولیتی بابت خسارت وارد شده به کالا به عهده نمی گیرد .

( بسته بندی شخصیت و شناسنامه کالا شما است . )

تبصره 8. کالا های تحویل داده شده به شرکت حمل و نقل حتما تحت پوشش بیمه قرار گیرد . پس شما به عنوان فروشنده از بیمه شدن اجناس خود توسط شرکت حمل و نقل اطمینان حاصل نمایید .

پیشنهاد می گردد در ارسال سفارشات خود به دست مشتری از شرکت های مطمئن که کالاها را با بالاترین سرعت و امنیت بیشتری ارسال می کنند و تحویل می دهند استفاده کنید .

تبصره 9 . خود مشتری و خریدار کالا هزینه ارسال و بسته بندی را باید پرداخت کند و این هزینه ارسال و بسته بندی جدا از قیمت کالای معرفی شده است و از طریق پرداخت درب محل تحویل مرسوله  ، پرداخت می شود .

تبصره 10 .  مجری (فروشنده کالا) می بایست بعد از تحویل کالای سفارشی به شرکت حمل و نقل معتبر ، رسید و کد رهگیری پستی را از شرکت حمل و نقل مورد نظر تحویل گرفته و آن را از طریق پیامک یا تلگرام و یا واتس آپ  به اطلاع مشتری و سایت قرار دهد . سپس آن کد رهگیری پستی را باید در پنل فروشگاه خود وارد کند .

تبصره 11. سایت هیچ مسئولیتی بابت هر گونه نقض و یا اشتباه در رسید و کد رهگیری پستی به عهده نمی گیرد .

تبصره 12. سایت هیچ مسئولیتی بابت ارسال کالا به مشتری ، محاسبه نرخ نامه های پستی و همچنین هزینه های بسته بندی به عهده نمی گیرد .

مشخصات کالا

ماده 5 .کالا های که در سایت توسط  مجری (فروشنده کالا) جهت نمایش و یا فروش در سایت قرار داده می شود باید غیر اخلاقی ، غیر قانونی ، غیر عُرف ، غیر فرهنگی  ، خشونت آمیز و نژاد پرستانه نباشد .

در غیر این صورت سایت این حق را دارد که آن کالا را مورد تایید قرار ندهد.  همچنین سایت هیچ مسئولیتی را بابت آن کالا عهده نمی گیرد .

ماده 6 . مجری (فروشنده کالا) هنگام قرار دادن کالا در سایت باید تصویری واضح و بدون تار را برای آن در نظر بگیرد .

همچنین مشخصات دقیق کالا از جمله : نام کالا ، اندازه های دقیق آن ، وزن کالا ، جنس و مواد به کار رفته ، سال ساخت ، سبک (مثلا در صورتی که اثر هنری است ) و توضیحاتی بابت هر کالا را را در سایت قرار دهد .

تبصره 13 . در صورتی که مشخصات کالای (تصویر و اطلاعات کالا) که توسط مشتری خریداری شده است با آنچه که مجری (فروشنده کالا) در سایت قرار داده است مطابقت نداشته باشد کارفرما (سایت) هیچ مسئولیتی را در این نقص اطلاعات و عدم تطبیق آن با کالای ارسال شده و تحویل گرفته شده را به عهده نمی گیرد .

 فورس ماژور و قهوه قهریه

ماده 7 . چنانچه به دلیل بروز حوادث غیر مترقبه از قبیل جنگ، شورش، سيل، زلزله، حريق و نظایر آن، ايفاي تعهدات از ناحيه يکي از طرفين غیرممکن گردد، قرارداد به حالت تعلیق درآمده و اگر این وضعیت بیش از سه ماه ادامه یابد و طرفین در مورد آن توافقی ننمایند، هر طرف حق فسخ قرارداد همکاری را خواهد داشت .

تبصره : طرف مدعی قوه قاهره باید گواهی از مراجع ذیربط اخذ و به طرف مقابل ارائه نماید .

ماده 8 . مجری (فروشنده کالا)  موظف است نسبت به کالاهای که در سایت قرار داده  است اگر آن کالا قبل از سفارش و خرید نهایی به هر دلیلی نابود شوند و یا زود تر در مکانی غیر از سایت سِله آرت به فروش رسیده باشد را از پنل کاربری و یا فروشگاه خود حذف کنند .

تبصره 14 . موجودی و در دسترس بودن یا نبون کالا و آماده به ارسال شدن کالا به عهده مجری (فروشنده کالا) است و سایت هیچ مسولیتی بابت موجودی ، دردسترس بودن و آماده به ارسال    شدن کالا ندارد .

تسویه حساب با مجری (فروشنده کالا)

ماده 9 . زمان واریز وجه به حساب و یا کارت بانکی مجری (فروشنده کالا) بعد از 7 روز تحویل کالا به مشتری مورد نظر آن هم بدون شکایت مشتری و تایید اصالت کالا ، تایید مطابقت آن با اطلاعات کالا موجود در سایت و تایید سالم بودن کالا طی 48 ساعت با کسر کمیسیون سایت که ( 6 )درصد و مالیات بر ارزش افزوده که مبلغ(9) درصد که جمعا (14) درصد است امکان پذیر می باشد .

این قرداد در 9 ماده و 14 تبصره تنظیم شده است و همکاری فروشنده با سایت سِله آرت به معنای پذیرفته شدن مفاد این قرارداد از سوی فروشنده محترم می باشد .

سایت سلِه آرت  در هر زمانی ممکن است تغییراتی در این قرارداد اعمال کند ، لطفا به صورت دوره‌ای به این بخش مراجعه نمایید زیرا تغییر اعمال شده به عنوان یک تغییر مؤثر تلقی می‌شود و پیش‌فرض سلِه آرت  بر پذیرش این تغییر توسط فروشندگان ، مخاطبان و خریداران است .