تابلو فرش یک کالای خاص و ویژه

همان طور که می دانید فرش جزء کالای ویژه در جهان شناخته شده و همه خواستگاه آن را کشور ایران می دانند . فرش ها قدمت چند هزار ساله در سرزمین ایران دارند و برخی از آنها در موزه های جهان بر اساس قدمت ، نقش و نگار و یا اندازه در مکان های فرهنگی و هنری چون موزه ها نگهداری می شود .

فرش از جمله کالاهای به شمار می رود که در کنار زیباییی بخشیدن به محیط خود می توان از آن به عنوان یک کالای سرمایه ای یاد کرد و در واقع در کنار خرید یک اثر هنری می توان یک سرمایه گذاری انجام داد که آینده درخشانی دارد . خاصیت فرش این گونه است که هر چه قدر قدیمی تر می شود ارزش آن بالا تر نیز می رود .

فرش هم چنین این قابلیت را دارد که با تغییر ابعاد در نظر گرفته شده نه تنها بر روی کف زمین منزل شما مورد استفاده قرار گیرد بلکه می تواند به عنوان یک تابلو در اندازه های مختلف روی دیوار های منازل ، هتل ها ، رستوران ها ، سالن های اجلاس و هر مکانی جا گرفته و آنجا را زیبا ، خواستنی و منحصر به فرد کند . چون این موضوع بسیار اهمیت دارد که یک تابلو هنری روی فرش نقش بگیرد و در یک نگاه شما به تلفیق دو نوع هنر دست یابید .

شب پر ستاره با عنوان یک فرش

تابلو شب پر ستاره ون گوگ که می تواند به عوان یک فرش نیز مورد استفاده قرار گیرد .

 

خرید تابلو فرش سفارشی از یک موزه

شاید شما هم می خواستید یک تابلو فرش برای خودتان خرید و یا این که آن را به دوستان خود هدیه دهید . ولی دلایل زیادی وجود دارد که شما را از خرید یک تابلو فرش منصرف کرده و شما حاضر به خرید آن نشده اید . این دلایل می تواند این موارد زیر باشد  .

تابلو فرش ها کالاهای گرانی هستند و من پول لازم برای خرید آنها را ندارم .

اندازها و ابعاد تابلو فرش های موجود در بازار و فروشگاه ها مناسب مکان دلخواه من نیست .

فروشگاه ها و مراکز خرید مطمئن و متنوع در دست رس من نمی باشد و فاصله ی مکانی من تا آن فروشگا ها بسیار زیاد است .

طرح های و نقوش موجود در تابلو فرشها متنوع نیست و من آنها را دوست ندارم.

من می خواهم از طرحی که بر روی تابلو فرش نقش گرفته است شناخت داشته باشم که مثلا چه هنرمندی در چه سال طرح مورد نظر را خلق کرده است .

وجود این چنین مواردی باعث عدم خرید تابلو فرش ها می شود و حق مشتریان را که می باست به خرید ایده آل برسند نابود می کند .

ما با فلسفه ی کاری خدمات رسانی حداکثری بر آن هستیم تا بستری را فراهم کنیم تا کرامت افراد جامعه محترم شمرده شود .

داشتن کالای چون تابلو فرش با بالاترین کیفیت ، ارزان ترین قیمت ، ماندگاری بالا ، ابعاد مختلف ، طرح های متنوع که دارای شناسنامه باشد و خالق طرح روی آن مشخص باشد و این حس را به مشتری بدهد که در کنار یک خرید با اصالت شروع به سرمایه گذاری کرده است را باید به عنوان حق برای مشتریان باید در نظر گرفت .

چاپ تابلو روی فرش

تابلو شب پر ستاره ون گوگ که می تواند روی فرش در ابعاد مختلف به چاپ برسد.

بازدید از موزه در کنار خرید فرش از آنجا

این بستر برای اولین بار برای کاربران اینترنت و کسانی که قصد خرید اینترنتی را دارند فراهم شده است که در کنار بازدید از یک موزه اینترنی رایگان که شامل متنوع ترین از معروف ترین تابلو نقاشی های دنیا که خالق آنها مشهورترین هنرمندان می باشد را در هر نقطه از جهان در طول شبانه روز با دسترسی آسان بازدید کنید و اطلاعتی چون نام خالق ، سال خلق ، سبک هنری ، ابعاد اصلی خود اثر اصلی ، مکان و موزه که آن اثر نگهداری می شود و همچنین توصیفی از خود اثر هنری را به دست آورید و در کنار همه این خدمات دست به خرید سفارشی هر کدام از این آثار بزنید که قرار است بر روی فرش های با کیفیت و تراکم بالای 1200 شانه به چاپ برسد و آن را به عنوان یک کالای شیک ، ارزان ، منحصر به فرد دریافت کنید و یا این که آن را به دوستان و عزیزان خود هدیه دهید .