مخمل از نمونه الیافی  که در طبقه پارچه های کرکی قرار دارد و برای ساخت آن می توان  از موادی چون پنبه ، کتان ، ابریشم و همچنین پشم استفاده کرد . در گذشته به دلیل سخت بودن ساخت این پارچه از آن فقط در بین اشراف و کاخ نشینان استفاده می شد . اما امروزه به دلیل بالا رفتن جمعیت و تقاضای بالای پارچه مخمل برای مصارف گوناگون و همچنین پیشرفت علم و تولید بالای آن و از طرفی پایین بودن قیمت پارچه مخمل امکان خریدش را برای عموم آسان تر کرده .

 

نمونه پارچه مخمل

پارچه مخمل که قابلیت مصارف گوناگون را دارد .

 

همان طور که می دانید در گذشته از پارچه مخمل بیشتر برای پوشاک ، پرده پنجره ها و سرویس خواب استفاده می شود . ولی با تغییر سبک زندگی بشر و تنوع وسایل زندگی ، امروزه از پارچه مخمل در بسیاری از وسایل زندگی استفاده می شود مانند مبلمان و یا تابلو نقاشی ها .

بسیاری از هنرمندان معاصر و  امروزی برای خلق آثار بی نظیر و ماندگار خود از پاچه مخمل استفاده می کنند و معتقد هستند که این کار جلوه و شخصیتی خاص به ارزش آثار هنری آنها می دهد .

استفاده از پارچه مخمل میتواند زیبای و خاص بودن را به محیط اطراف بدهد و کالای مورد نظر را از لحاظ ارزش هنری به بالا ببرد همچنین می تواند برای خلق آثار هنری مورد استفاده قرار گیرد و موجب زیباتر شدن این اثر شود .

بازید از نگارخانه و گالری هنر و خرید آثار آن جا

بازدید از یک موزه هنر یا به عبارتی یک گالری و یا نگارخانه می تواند برای هر کسی لذت بخش بوده و حسی از عشق ، آرامش و هنر را در او منتقل دهد . سالانه گردشگران زیادی به نقاط مختلف دنیا سفر می کنند و یکی از مقاصد گردشگری آنها همین نگارخانه های هنری می باشد که در آنها آثار هنرمندان معروف نگهداری می شود . آنها حاضر هستند برای بازدید از این مکان ها هزینه های زیادی را بپردازند و مسافت های زیادی را بپیمایند .

اما به دلایلی امکان بازدید از این مکان های زیبا برای همه مردم دنیا موجود نیست . دور بودن مسافت های این مکان های هنری با محل زندگی افرا د ، نبود وقت کافی برای رفتن به آن جا و بازیدن کردن این مکان ها ، نداشتن پول کافی برای سفر و پرداخت بلیط بازدید از این مکان ها ، آشنا نبودن با زبان کشور مقصد و زبان نگارشی شناسنامه هر اثر موجود در موزه های هنری و ….. می تواند از جمله دلایل عدم حضور نیافتن افراد از این گونه مکان های خاص باشد .

امروزه این امکان برای افراد مختلف موجود می باشد که از این مکانها ی فرهنگی هنری چون موزه ها بدون محدودیت مکانی و زمانی و به صورت کاملا رایگان از یک نگارخانه زیبا و منحصر به فرد بازدید به عمل آورند .

شما قادر هستید در کنار بازدید از چنین مکان های بدون صرف هزینه مالی و پیمودن مسافت های طولانی از این گونه مکان ها خریدی سفارشی داشته باشید . آثار موجود در سایت موزه از برترین آثار هنری جهان است که معروف ترین اساتید هنری آنها را خلق کرده اند و دارای  قیمت های چند میلیون دلاری می باشند ولی شما نگران هزینه های بالای خرید نیز نباشید چون قرار است این آثار هنری برای شما در اجناس مختلف و در ابعاد گوناگون و با کمترین قیمت های به روز چاپ شود و به شما تحویل گردد .

نمونه تابلو پارچه مخمل قاب دار

نقاشی شکوفه های بادام اثر ون گوگ را مشاهده می کنید که این قابلیت را دارد که بر روی پارچه مخمل به عنوان تابلو پارچه مخمل قابدار و کوسن چاپ شود .

 

خرید آثار هنری یک موزه به صورت تابلو پارچه مخمل

امکان دیدن همه جانبه و منسجم آثا هنری از معروف ترین هنرمندان دنیا که هر اثری هنری دارای شناسنامه می باشد و در کنار نام اثر و خالق آن شما می توانید سال خلق آن اثر ، سبک هنری ، ابعاد اصلی ، مکانی که اثر مورد نظر نگهداری می شود و توضیحاتی در مورد توصیف اثری هنری را به دست آوردید می تواند یک تجربه و فرصت یادگیری بی نظیری برای شما باشد . همچنین شما قادر هستید که هر اثری هنری که علاقه شما را به خود جلب کند را در ابعاد مختلف به صورت تابلوای که دارای پارچه مخمل است به و صورت قاب دار می باشد و یا یک کوسن برای مبلمان خود دریافت کنید .

همچنین می توانید این کالای بسیار زیبا را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ها موجود برای دوستان و عزیزان خود به عنوان هدیه ارسال کنید تا که آنها خوشحال شوند و این سرمایه گذاری شود برای تحکیم روابط اجتماعی خود با دیگران .

نمونه پارچه مخمل

نمونه پارچه مخمل از نمای نزدیک با قابلیت چاپ روی آن