پارچه بوم (کنوانس)

بوم با کنوانس یک نوع از پارچه کرباس  می باشد که دارای بافتی درشت است  و از موادی چون پنبه ، کتان و کنف ساخته می شود . پارچه بوم برای نقاشی استفاده می شود و به عنوان پر کاربرترین سطح نقاشی رنگ رغن شناخته شده است .

 

نمونه ای از جنس پارچه بوم

تصویری از پارچه بوم کلاف شده در نمای نزدیک

 

نمایی از پشت تابلو بوم کلاف شده

پشت یک تابلو بوم کلاف شده را مشاهده می کنید .

 

 

استفاده هنرمندان مشهور از پارجه بوم برای نقاشی

هنرمندان و اساتید معروف دنیای نقاشی  از زمان ها ی گذشته برای خلق آثار بی نظیر خود از پارچه بوم استفاده می کردند . آثار آنها در برترین موزه های جهان نگهداری شده و مورد بازدید عموم و علاقه مندان قرار می گیرد .

برخی از آثار آنها با گران ترین قیمت ها در برترین و مشهورترین حراجی آثار هنری به فرش رسیده و گفتنی است قیمت برخی از آنها 50 میلیون دلار تا نیم میلیارد دلار نیز بوده و توسط موزه ها و یا کلیکسیون های شخص خریداری شده و تحت مالکیت آنها قرار گرفته و این موضوع نشان دهنده استقبال و تقاضای بالای این آثار هنری منحصر به فرد است که روی پارچه بوم توسط اساتید و هنرمندان معروف خلق شده است .

 

چاپ تابلو شب پر ستاره روی بوم

چاپ تابلو شب پر ستاره بر روی پارچه بوم کلاف شده در دو جهت چپ و راست

 

 

خرید آثار هنری معروف روی پارچه بوم

شاید این طور به نظر آید که داشتن این گونه از آثار هنری معروف که در موزه ها نگهداری شده و قیمت های بسیار بالای دارد امکان پذیر نباشد ولی ما توانسته ایم در کنار ایجاد بک محیط زیبا ، منظم  و منسجمی که نقاشی های معروف دنیا را جمع آوری کرده و برای آنها شناسنامه تولید کرده ایم این امکان را فراهم نموده ایم تا شما این آثار را خریداری کنید .

شما می توانید در کنار بازدید از یک موزه هنری یا نگارخانه آنلاین که شامل آثار معروفی از مشهورترین نقاشان دنیا است را به صورت رایگان بدون محدودیت مکانی و زمانی در هر نقطه از کره زمین و در هر ساعت از شبانه روز بازدید کنید و امکان خرید و سفارش چند جانبه از هر کدام از آنها را بر روی پارچه بوم در ابعاد مختلف و دلخواه داشته باشید .

 

چاپ شب پر ستاره روی بوم

تابلو شب پر ستاره که بر روی پارچه بوم چاپ شده و از رو و پشت قابل مشاهده است .

 

داشتن یک اثر هنری نقاشی کشیده شده که در بزرگ ترین و معروف ترین موزه های جهان نگهداری می شود آن هم با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت را می توان با چاپ روی پارچه بوم به دست آورد .

همان طور که گفته شد شما برای اولین بار پس از یک بازدید پر بار از یک موزه و نگارخانه  که اطلاعات هنری شما را افزایش می دهد می توانید از این موزه خرید کنید که این بستر به صورت آنلاین و اینترنتی برای شما فراهم است .

 این که برای شما امکانی فراهم آمده که با بالاترین کیفیت ممکن و ارزان ترین قیمت های موجود در بازار این آثار بی نظیر و منحصر به فرد موجود در موزه ها را به صورت چاپ روی بوم و یا همان کنوانس در ابعاد دلخواه خود سفارش دهید می تواند بسیار لذت بخش باشد .

سفارش یک اثر هنری خاص که از موزه خرید کرده اید و خواسته اید که خرید شما روی پارچه بوم  چاپ شود می تواند جلوه و خصوصیت ویژهای را به منزل ، محل کار ، رستوان ،هتل و یا هر مکانی بدهد و شما را خاص ، منحصر به فرد و ویژه نشان دهد و حال این را هم در نظر بگیرد که همه این موارد را می توانید با قیمت های ارزان به دست آورید .

همچنین می توانید این خرید ویژه و سفارشی خود را که از موزه انجام دادید به دوستان و عزیزان خود هدیه دهید و هدیه خود را برای آنها ارسال کنید تا که دل آنها به دست آید و سرمایه گذاری شود برای تحکیم روابط اجتماعی شما .

 

نمونه تابلو با پارچه بوم شده

چاپ تابلو با پارچه بوم کلاف شده از پشت و رو