تا به حال شاید خرید تابلو برای شما در بازارها و مکان های فیزیکی محدودیتهای در پی داشته است .امروزه با تکیه بر تکنولوژی می توان بسیاری از محدودیت های خرید و سفارش کالاهای مختلفی را چون تابلو گسترش داد .

سفارش تابلو پازل از یک موزه اینترنتی

شاید برای همه شما می تواند بسیار جالب و حیرت آور باشد که می توانید تابلو خود را به صورت یک صفحه  پازل سفارش دهید .

صفحه ی پازل به سطحی چند تکیه گفته می شود که قطعات آن به شگلی بسیار جالب و نظمی زیبا در کنار هم قرار گرفته اند و توانسته اند تصویری زیبایی را به وجود آورند .

حال ابن موضوع را در نظر بگیرید که در حال بازدید از یک موزه هنری می باشید و ناگهان یک اثر هنری منحصر به فرد علاقه شما را به خود جلب می کند و شما دوست دارید آن را داشته باشد آن هم با طرح و اندازه دل خواه خود . سوال این جا است که آیا چنین امکانی فراهم است ؟

باید در جواب گفت بله . شما در کنار بازید از یک موزه و نگارخانه آنلاین در کنار این که دانش هنری خود را به همراه شناسنامه هر یک از آثار هنری بالا می برید و از این بازدید لذت می برید می توانید هر کدام از آثار هنری را که به عنوان معروف ترین تابلو نقاشی های خلق شده ار معروف ترین هنرمندان دنیا می باشندرا در طرح و جنس و ابعاد دلخواه و ایده آل خود به صورت سفارشی خرید کنید .

تابلو چاپ شده روی پازل

تابلو کافه در شب اثر ون گوگ که روی صفحه ی پازل چاپ شده است .

این که شما می توانید یک تابلو نقاشی معروفی که در برترین موزه های و کلکسیون های شخصی نگهداری می شود را به صورت یک صفحه پازل خرید کرده و آن را برای منزل ، محل کار و یا هر مکان دیگر مد نظر خود سفارش دهید می تواند بسیار لذت بخش و شیرین و به یاد ماندنی باشد .

همچنین شما می توانید تابلو نقاشی های که بر روی سطحی از پازل به چاپ رسیده را به عنوان یک هدیه ارزان ، ویژه و منحصر به فرد برای دوستان و عزیزان خود سفارش دهید و آن را برایشان ارسال کنید .

چاپ روی صفحه پازل

تابلو شب پر ستاره اثر ون گوگ که بر روی پازل چاپ شده