درباره سله آرت

سِله آرت چیست؟

سِله آرت یک وب سایت تجارت الکترونیک مخصوص دنیای هنر است. سِله آرت در کنار محصولاتی که خودش می فروشد ، به دیگر کاربران فروشنده این امکان را فراهم آورده است که محصولاتی را برای فروش فهرست کنند.

در واقع هنرمندان در عرصه های مختلفی هنری به عنوان افراد حقیقی یا حقوقی ( شرکت های که زمینه فعالیت آنها فرهنگ و هنر است ) می توانند از یک گالری رایگان و با قابلیت دسترسی آسان بدون در نظر نگرفتن بُعد مکانی و زمانی ، برخوردار شوند و محصولات خود را برای نمایش و فروش در گالری خود که همان پنل فروشندگی آنها است قرار دهند.

برای فروشندگان:

به مشتریان جدید دست پیدا کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید.

ما به فروشندگان این امکان را می دهیم که بدون در نظر گرفتن اندازه ، پس زمینه یا موقعیت جغرافیایی، کسب و کاری را ایجاد کرده و توسعه دهند . ما زمانی موفق می شویم که فروشندگان ما موفق شوند.

فرصت اقتصادی:

ایجاد مسیرهایی برای رسیدن به فرصت فروش در سطح وسیع تر .

 ما کارآفرینان و هنرمندان را با دسترسی به بازاری وسیع تر توانمند می کنیم و به آنها این فرصت را می دهیم که در سطح وسیع تری بفروشند این در حالی که آنها در سطح محلی ایجاد می شود ولی در سطح بزرگ تر چون سطوح جهانی رشد کرده و ارتقاء می یابند. مدل کسب و کار ما حول محور کارآفرینی فراگیر برای همه است.

 

 

برنامه ها و پشتیبانی کسب و کار کوچک:

موفقیت برای همه ما اتفاق می افتد اگر شما موفق شوید ما هم موفق می شویم.

چگونه با سرعت بخشیدن به مشاغل کوچک به آنها کمک می کنیم ؟

ما به فروشندگان کمک می کنیم تا تجربه تجارت الکترونیک خود را شروع کنند ما نیز پشتیبانی و راهنمایی اختصاصی ارائه می دهیم تا فروشندگان یاد بگیرند چگونه استراتژی های فروش و بازاریابی خود را افزایش دهند. ایجاد یک بستر و فروشگاه دیجیتالی که پویا است از ابزارهای قدرتمند برای توانمندسازی فروشندگان در فروش به شمار می رود.

تاثر جامعه:

سِله آرت در واقع خانه یکی از قدرتمندترین وب سایت های با محوریت مسئولیت اجتماعی است.

ما معتقدیم که کارآفرینان می توانند کسب و کارهای انعطاف پذیرتر و پر جنب و جوشی بسازند. ما بر آن هستیم که موانع سیستمی مستمر بر راه کارآفرینان را برطرف کنیم .

سِله آرت مردم را به هم متصل می کند و جوامعی را برای ایجاد فرصت اقتصادی برای همه ایجاد می کند.

فروشندگان و هنرمندان برای حمایت از خانواده و همچنین مشهور شدن خود و برند شان ، کسب و کار خود را راه اندازی کرده و جریان جدیدی از درآمد را برای خود به وجود آورده و یک علاقه را به یک حرفه تبدیل می کنند. سِله آرت به هنرمندان سراسر جهان کمک می کند تا موفق و شکوفا شوند.

هنرمندان رویاهای بزرگی دارند و برای تحقق اهداف شخصی خود سخت تلاش می کنند. ما در طول سفرشان یاور آنها هستیم و به موفقیت آنها کمک می کنیم و فرصت اقتصادی برای همه ایجاد می کنیم . سِله آرت برای مشاغل کوچک و خانگی ضروری و حیاتی است. از اولین روزی که فروشندگان درهای فروش  مجازی خود را باز می کنند، ما در کنار آنها هستیم تا موفقیت آنها را در هر مرحله حمایت و تشویق کنیم. فروشندگان به اهمیت سِله آرت برای تقویت رشد خود پی خواهند برد.

ما اعتقاد داریم که سِله آرت وقتی موفق می شود که فروشندگان و هنرمندان آن موفق هستند.

توانمندسازی اقتصادی:

فروشندگان برای کسب استقلال مالی ، موفقیت و چهره شدن به سِله آرت می آیند.

سِله آرت چیزی گرانبها را به فروشندگان و هنرمندان می دهد فرصتی برای تعیین مسیر خود و در عین حال حمایت از استقلال آنها ، مشارکت ما به توانمندسازی موفقیت آنها کمک می کند بنابراین آنها فرصت های فوق العاده ای برای پیشرفت دارند.

ما با ایجاد فرصت های اقتصادی برای همه فروشندگان و هنرمندان از مناطق جغرافیایی مختلف و از همه پیشینه ها و با علایق مختلف قدرت می دهیم تا درهای خود را در یک فروش و بازاری بزرگ باز کنند.

برای خریداران

محصولات گسترده ، متنوع و منحصر به فرد را کاوش کنید.

خریدارانی که در سِله آرت ، و همچنین برنامه های موبایل سِله آرت خرید می کنند، از تجربه ای بسیار شخصی شده با انتخابی بی نظیر و با ارزش عالی لذت می برند.

آنچه که می خواهید را دقیقاً در سِله آرت دریافت کنید:

ما می دانیم که استاندارد های خرید شما بالا است. به همین دلیل است که ما بازار خود را مدیریت می کنیم و از نزدیک با هنرمندان و فروشندگان در بستر آنلاین خود کار می کنیم. در سِله آرت می توانید محصولات منحصر به فرد را با قیمت مناسب بیابید، شما همچنین می توانید اقلام جدید و هرگز استفاده نشده را دریافت کنید.

ما با ضمانت برگشت پول از شما خریدارن حمایت می کنیم:

اگر محصولی را که خریداری می کردید و سفارش دادید و تحویل گرفتید همانی نیست که در سایت وجود داشته آن را با دلایل اثبات کنید مرجوع دهید و کل مبلغ را پس بگیرید.

ما اینجا هستیم برای شما :

مانند جامعه فروشندگان و هنرمندان پرشور و متعهدمان ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که تجربه خرید مثبتی در سِله آرت داشته اید .

با ما تماس بگیرید :

 ما همیشه با راه حل های سفارشی برای کمک به شما در کنار شما هستیم.

سوالی دارید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

خرید و فروش آثار هنری در سله آرت