قرار داد سایت سِله آرت با فروشندگان

طرفین قرارداد

ماده 1. این قرار داد فی ما بین فروشنده و فروشندگان محصولات از یک طرف و سایت سِله آرت ، از سوی دیگر ، طبق مقررات و شرایطی که در این قرار داد درج شده است ، منعقد می گردد .

توصیه می شود که دیگر کاربران در نقش خریدار ، نماینده خریدار و نماینده فروشنده و بازدیدکنندگان نیز این قرارداد را مطالعه نمایید .

تبصره 1 . نمایده معرفی شده فروشنده محصولات نیز موظف است طبق مفاد این قرار داد عمل نماید .

فروشنده محصولات

ماده 2 . اطلاعات فروشنده و محصولات آنها

فروشنده موظف است تا اطلاعات دقیق خود را که شامل :

نام و نام خانوادگی ، اطلاعات تماس ، آدرس دقیق (محل سکونت یا محل کار) ، آدرس ایمیل ، کد پستی محل سکونت یا محل کسب و کار و بیوگرافی از خود را در پنل کاربری خود ثبت نماید .

همچنین در قسمت بارگذاری محصول خود اطلاعاتی چون : نام محصول ، نوع محصول ، وزن ، ابعاد دقیق ، مواد و جنس به کار رفته و توضیخاتی جهت معرفی بیشتر و بهتر محصول و … که قرار است در سایت سِله آرت جهت معرفی و فروش محصول نمایش داده شود را ارائه نماید .

تبصره 2 . فروشنده هر اطلاعاتی را که در زمان ثبت نام به عنوان فروشنده و در پنل کاربری او وجود دارد را باید کامل و دقیق وارد نمایید .

تبصره 3 . هر گونه نقص و یا اشتباه اطلاعات گفته شده در ماده 2 بر عهده فروشنده محصولات

می باشد و سایت سِله آرت هیچ مسولیت را به عهده نمی گیرد .

تبصره 4 . فروشنده محصولات موظف است که هر گونه تغییر اطلاعات در پنل کاربری خود را به روز رسانی کند و سایت سِله آرت هیچ مسولیتی در این زمینه به عهده نمی گیرد .

تبصره 5 . ارائه نام و نام خانوادگی فروشنده ، بیوگرافی و اطلاعات دقیق محصولات در جهت معرفی فروشنده و کسب اعتبار برای او و بالا رفتن ارزش محصولات او است و کمک بسیاری در جهت روند به فروش رسیدن محصولات دارد . پس فروشنده محصولات در ارائه دقیق آنها باید دقت لازم را داشته باشد .

قیمت گذاری محصولات

ماده 3 .  فروشنده محصولات موظف است هر گونه به روزرسانی در زمینه قیمت محصولات که در سایت به نمایش در آورده است را خودش انجام دهد و در پنل کاربری خود قیمت محصولات خود را وارد کرده و آنها را به روز نماید.

تبصره 6 . سایت سِله آرت هیچ گونه مسئولیتی بابت تعیین قیمت محصولات و هزینه های ارسال و بسته بندی آن را به عهده نمی گیرد .

فروش نهایی ، بسته بندی و ارسال محصولات

ماده 4 .  بعد از خرید نهایی محصولات فروشنده و اطمینان از واریز وجه مورد نظر توسط مشتریان ، فروشنده محصولات موظف است در طی 36 ساعت محصول سفارش داده شده را خوب بسته بندی کند و آن را به شرکت ملی پست ، تیپاکس یا هر شرکت حمل و نقل معتبری تحویل دهد تا آماده به ارسال شود .

تبصره 7. بسته بندی محصولات سفارش داده شده باید به گونه ای باشد که نه تنها زیبا و شکیل باشد بلکه هیچ گونه ضربه ای به محصولات سفارشی وارد نگردد . چناچه ضربه و خسارتی به محصولات وارد شود سایت سِله آرت هیچ مسئولیتی بابت خسارت وارد شده به محصولات به عهده نمی گیرد .

( بسته بندی شخصیت و شناسنامه محصولات شما است . )

تبصره 8. محصولات تحویل داده شده به شرکت حمل و نقل حتماً تحت پوشش بیمه قرار گیرد . پس شما به عنوان فروشنده از بیمه شدن محصولات خود توسط شرکت حمل و نقل اطمینان حاصل نمایید .

پیشنهاد می گردد در ارسال سفارشات خود به دست مشتری از شرکت های مطمئن که محصولات را با بالاترین سرعت و امنیت بیشتری ارسال می کنند و تحویل می دهند استفاده کنید .

تبصره 9 . خود مشتری و خریدار محصولات ، هزینه ارسال و بسته بندی را باید پرداخت کند و این هزینه ارسال و بسته بندی جدا از قیمت کالای معرفی شده است و از طریق پرداخت درب محل ، به شرکت حمل و نقل یا پست پرداخت می شود .

تبصره 10 . فروشنده محصولات می بایست بعد از تحویل محصولات سفارشی به شرکت حمل و نقل معتبر ، رسید و کد رهگیری پستی را از شرکت حمل و نقل مورد نظر تحویل گرفته و آن رسید و کد رهگیری پستی را همراه با نام و نام خانوادگی خود به عنوان فروشنده و مشخصات محصول مورد نظر و نام شرکت حمل ونقل مرسوله را از طریق پیامک ، تلگرام ، یا واتس آپ یا هر پیام رسانی معتبری ارسال کرده و به اطلاع مشتری و سایت سِله آرت قرار دهد . سپس آن کد رهگیری پستی را باید در پنل فروشگاه خود در سایت سِله آرت وارد کند .

تبصره 11. سایت سِله آرت هیچ مسولیتی بابت هر گونه نقض و یا اشتباه در رسید و کد رهگیری پستی به عهده نمی گیرد .

تبصره 12. سایت سِله آرت هیچ مسولیتی بابت ارسال محصولات به مشتری ، محاسبه نرخ نامه های پستی و همچنین هزینه های بسته بندی به عهده نمی گیرد .

 مشخصات محصولات

ماده 5 . محصولاتی که در سایت توسط فروشنده جهت نمایش و یا فروش در سایت سِله آرت قرار داده می شود باید غیر اخلاقی ، غیر قانونی ، غیر عُرف ، غیر فرهنگی  ، وغیرنژاد پرستانه نباشد .

در غیر این صورت سایت سِله آرت این حق را دارد که آن محصولات را مورد تایید قرار ندهد.  همچنین سایت سِله آرت هیچ مسولیتی را بابت آن محصولات به عهده نمی گیرد .

ماده 6 . فروشنده محصولات هنگام قرار دادن محصول در سایت باید تصویری واضح و بدون تار را برای آن در نظر بگیرد .

برای اطلاع از شرایط یک تصویر خوش عکس و بد عکس بر روی لینک زیر کلیک کنید .

همچنین مشخصات دقیق محصول از جمله : نام محصول ، اندازه های دقیق آن ، وزن محصول ، جنس و مواد به کار رفته ، سال ساخت ، سبک (مثلا در صورتی که اثر هنری است ) و توضیحاتی بابت هر محصول را در سایت قرار دهد .

تبصره 13 . چناچه مشخصات محصولات (تصویر ، قیمت و اطلاعات محصول) که توسط مشتری خریداری شده است با آنچه که فروشنده در سایت سِله آرت قرار داده است مطابقت نداشته باشد سایت سِله آرت هیچ مسولیتی را در این نقص اطلاعات و عدم تطبیق آن با محصولات ارسال شده و تحویل گرفته شده را به عهده نمی گیرد .

ماده 7 . فورس ماژور و قهوه قهریه :

چنانچه به دلیل بروز حوادث غیر مترقبه از قبيل جنگ، شورش، سيل، زلزله، حريق و نظایر آن، ايفاي تعهدات از ناحيه يکي از طرفين غیرممکن گردد، قرارداد به حالت تعلیق درآمده و اگر این وضعیت بیش از سه ماه ادامه یابد و طرفین در مورد آن توافقی ننمایند، هر طرف حق فسخ قرارداد همکاری را خواهد داشت .

تبصره 14: طرف مدعی قوه قاهره باید گواهی از مراجع ذیربط اخذ و به طرف مقابل ارائه نماید .

ماده 8 . فروشندگان محصولات موظف هستند چناچه محصولاتی که در سایت سِله آرت قرار داده اند اگر قبل از سفارش و خرید نهایی ، آن محصولات به هر دلیلی نابود شوند و یا زود تر در مکانی غیر از سایت سِله آرت به فروش برسند را از پنل کاربری و یا فروشگاه خود حذف کنند .

تبصره 15 . موجودی و در دسترس بودن یا نبون محصولات و آماده به ارسال شدن محصول به عهده خود فروشنده محصول است و سایت هیچ مسولیتی بابت موجودی ، دردسترس بودن و آماده به ارسال شدن محصول ندارد .

تسویه حساب با مجری فروشنده محصولات

ماده 9 . زمان واریز وجه به حساب و یا کارت بانکی فروشنده بعد از 7 روز از تحویل محصول به مشتری مورد نظر آن هم بدون شکایت مشتری و تایید اصالت محصول ، تایید مطابقت آن محصول با اطلاعات محصول که در سایت سِله آرت موجود است و تایید سالم بودن محصول از سوی مشتری در طی 48 ساعت (جمعاً 9 روز) با کسر کمیسیون سایت سِله آرت که ( 6 ) درصد و مالیات بر ارزش افزوده که مبلغ(9) درصد که جمعاً (15) درصد است امکان پذیر می باشد .

بنابراین

زمان واریز جمعاً 9 روز به شرط تاییذ محصول توسط مشتری .

مبلغ کمیسیون با مالیات بر ارزش افزوده جمعاً 15 درصد .

این قرداد در 9 ماده و 15 تبصره تنظیم شده است و همکاری فروشنده با سایت سِله آرت به معنای پذیرفته شدن مفاد این قرارداد از سوی فروشنده محترم می باشد .

سایت سلِه آرت  در هر زمانی ممکن است تغییراتی در این قرارداد اعمل کند ، لطفاً به صورت دوره‌ای به این بخش مراجعه نمایید زیرا تغییر اعمال شده به عنوان یک تغییر مؤثر تلقی می‌شود و پیش‌فرض سایت سلِه آرت  بر پذیرش این تغییر توسط فروشندگان ، مخاطبان و خریداران است .